A101’den Alınan 10 Liralık GoSmart Fare İncelemesi

A101’den Alınan 10 Liralık GoSmart Fare İncelemesi

Reklam (Reklam Engelleyiciyi kapatırsan Gözükür 😀 )

Herkese Merhabalar,  Bugün ki meselemiz A101’den Alınan 10 Liralık Fare GoSmart hemde kablosuz özelliği var..  Fiyat ve performans ürünü diyebileceğim bir ürün inca gibi 1 haftada bozulmadı..

GoSmart çok duyulan bir isim mi derseniz, ben ilk kez duydum gördüm ve aldım. Arkadaşın önerisiyle takibe aldım, başka bir arkadaşla ise görselde ki modeli aldım.  Ofiste kullanmak için iyi ve şirin bir fare tabi ben abartıyorum bununla Cs:Go bile oynuyorum çok fazla takılmıyor DPI’sinin Hakkını veriyor 1200 dpi iyi bir değer ve dpi tuşu sayesinde kaçtan kaça geçiliyor bilmiyorum ama hızlı ve yavaş mod diyelim biz buna 🙂

GoSmart ürün çin malı orada üretilmiş, ama çin malı bu diye aşağılamak olmaz.. 10 liraya fare mi olur ? sorusuna yanıt olarak verilebilir en azından kablolu olup 15 liraya satılan fareler gibi değil. Hem portatif hem de kablosuz kutuya yerleştirilen piller sayesinde al kullan, sürücü yükleme derdi olmadığından tak kullan..

IOS,Android,PC gibi plartformlarda çalıaşabilen bu ürün hakikaten 10 lirayı hak ediyor. Android ve Pc denemelerim Olumlu herhangi bir sorun yaşamadım ios cihazım olmadığından deneme şansım yok ne yazık ki.

Bilim Kurgu’dan Gelen Özellikler :
Bunlar Nedir ki Diyorsanız ; fareyi belli bir süre oynatmazsanız uykuya giriyor, pc kapalı iken kendini kapalı tutuyor Pil tasarruflu 10 liralık fare, Cihaz pili yemiyor yanında verilen bilmem ne pillerini başka bir cihaza taksak 1 ayda biter ama cihazda 1 haftalık kullanımımdan çıkan durum güzel halen dolu piller tabi içinden çıkan pilleri ŞARJ ETMEYİN.. Tekrar dolum özelliği yok ama tekrar dolan pilleri de kullanabilirsiniz yanlış anlaşılmayayım :D.

GoSmart farenin solunda bulunan ileri – geri fonksiyon tuşları yanlışla açılan sayfaları geriye alma işinde oldukça iyi :), ileri geri işlevlerini hızlıca yapıyor bu da güzel bir özellik olarak bize sunuluyor. Farenin ortasında bulunan  kaydırma tekerleğinde ki kauçuk şerit hissiyatta önemli bir faktör sağda ve solda bulunan delikli kavramalarda güzel dizayn edilmiş.

10 liralık şeyden ne beklersin denilmeden önce 10 liraya iyi iş çıkarttığını diyebilirim , ofis – ev ve hatta oyun faktörlerinde iyi iş çıkartır..

Umarım Faydalı Olmuştur..