Akıllı Bileklik Uygulaması Droihealth İncelemesi

Akıllı Bileklik Uygulaması Droihealth İncelemesi

Merhabalar

Reklam (Reklam Engelleyiciyi kapatırsan Gözükür 😀 )

Bu yazım da değerli arkadaşımın bana hediye ettiği bingo m2 akılllı bilekliğin uygulamasından biraz bash edeceğim..
Programın adı DroiHealth Android ve Ios işletim sistemlerin de var olan uygulamanın bir çok özelliği tamin edici, uyku-adım- takibi yanı sıra açtığınızda size su içmenizi ve günün hangi saatlerin de içilen suyun ne gibi faydaları var bildiriyor.

DroiHealth uygulamasını kullanmak için ücretsiz bir hesab açmanız lazım gerisi zaten kolay programın arayüzü ingilizce, Türkçe dil desteği için programın arayüzünde ki feedback kısmından ulaştım ama halen bir sonuç yok..

Telefon üzerinden programı kullanarak kalp sensörünü aktif edebilir sonucu telefonun ekranında görebilirsiniz. Sözü fazla uzatmadan sizlere kendi hazırlamış olduğum DroiHealth uygulaması inceleme videosunu sunuyorum…

Ios bir Cihaza sahip olmadığım için ios kullanan telefonlar için inleceyemedim.. Yüksek ihtimalle aynı arayüze sahiptir. Program kendi içinde kendi kendini güncelleme fonksiyonuna sahip bu da gelen yeniliklerden anında haberdar olmamızı sağlıyor ve daima yeni yazılım kullanmamızın önünü açıyor.

Umarım faydalı olmuştur..

 • Merhaba
  Bende uygulamayı kullandım. Bilekliğin güncellemesi olduğunu belirten bir bildirim aldım. Güncelledim ama ondan sonra şarjı bitince bir daha bileklik kullanılamaz hale geldi. Şarja takılı değil iken hiç bir şekilde çalışmıyor. Şarja takılı iken sadece ekrana kapandığı zaman ki saat ve tarih geliyor. Saati ve tarihi saymıyor. Bluetooth fonksiyonu hiçbir zaman açılmıyor. Bu konuda ne yapabilir. Bileklik şu an kullanılamıyor. Attım çekmeceye duruyor. Bunu bilgisayara bağlayarak sıfırlamanın bir yolu var mı?

  • Merhabalar , M2 bilekliğin üreticisinin mail adresi bir mail yazın isterseniz. : care@bingomobile.in

   Bu mail adresi ise : yidongli@tydtech.com Droihealth uygulamasının.. Kullanan birkaç arkadaşımda sorun yaşadı bu cihaz ile ilgili hatta bazıları aldığında çalışmadı dedi. Bu firmanın gerekli testleri yapmadan piyasaya sunma hastalığı kullanıcıya patlıyor ne yazık ki 🙁

   İyi Günler.