Barış Özkök Kimdir !

Barış Özkök Kimdir !

Herkese Selam,

Bugün Barış Özkök Kimdir onu kendimce anlatacağım… Aşırının aşırısı samimi olabilir 🙂

Reklam (Reklam Engelleyiciyi kapatırsan Gözükür 😀 )

Öncelikle Barış Abiyi Nasıl Tanıdım ondan başlıyayım..

Barış Abi İle Tanışma : Barış abiyi takip ettiğim teknoloji kanalı olan Teknoseyir’de fotograflarla ilgili bir proje olan bas-çek videolarında tanıdım.. Gerçekten fotograf, video konuların da bilgi birikimiyle müthiş biri kendisi izlerken 1-2 bölüm sonra abimin fotograf makinesi ‘Olmypus E-520’ hakkında kafama takılan çok egzantrik sorular vardı..

Şimdi Mardin’de bende ekli olan görüştüğüm kişiler var, Fotografcı olduklarını idda ediyorlar. Onlara bir soru sorsam cevap alamayacağımdan çok eminim.  Dedim Barış Abiye Yazayım Cevap verirse ‘Allah razı olsun vermezse de canı sağ olsun’ Diye Facebook arama bölümüne “Barış Özkök” yazdım..

Ve Sorularımı ilettim, sağ olsun hemen cevapladı sohbet ettik. Hani İlk olgu Barış Abinin bana :

– Kimsin lan , neden yazdın..
– yada mesaja bakıp hiç cevap vermemesi gibi korkularım  vardı.

Durum Tam tersi olunca öyle sevindim ki sormayın… Allah Bozmasın Gerçekten sevip saydığım bir ABİDİR kendisi..
Taa ne zamandan beri İstanbul’a gitme fikrim var, henüz Alfa sürümünde :), kısmet olursa gidersem görüşeceğim ilk kişilerden biri Barış Abi olacaktır…

Barış Özkök Nasıl Abi Oldu ! :  Şimdi ben saygım ve sevgim gereği benden küçüklere bile abi diye tabir ettiğim bir gerçektir, bunu kötüye kullanan veletleri hayatının şokuna sokuyorum 🙂 Ama ! Barış Abi nasıl abi oldu konusuna bir açıklık getireyim.

Teknoseyir’de yayınlanan bölümler sırasında Barış abi bir karar verdi ve OYUN SEYİR Youtube Kanalını hayata soktu.. İşte Tam o Gün ABİ, Abi- Abi Sözlerini çok duyacağını belki de Barış abi’de bilmiyordu.

Sıcak, hoş sohbeti ile hani oyunları sevmeyen kişileri bile değişen inçlerin başında tutan bir ‘Barış Abi’ peki bunu nasıl başarıyor.. Valla Bence böyle sıcak sohbet hoş sohbet birini izlememek,dinlememek ayıp olur.
Ne büyük çabalarla hazırladığı videoları sonuna kadar izlemek bana keyif veriyor, kimi zaman hayattan kıssalar, öğütler ve dahası öğretti, öğrendik Diğer kanalların yapamadığı O Sinerjiyi yakalattırdı..

Öyle ki Pek çoğumuzun bildiği ETS(Tır Oyunu) bir daha oynamam diye bilgisayardan silmiştim. 3 yıl oyunu oynamamıştım, Barış Abi ETS’yi o kadar iyi bir sunumla oynuyor ki içimde ki kamyoncu profili yeniden hayat buldu… Bende yükledim Oynadım, Hatta Barış Abiye 1 tane dorse miydi tır mıydı tasarlamıştım, Tabi oyuncu dilinde ‘noob bir tasarımla’ 🙂

Barış Abi Sadece Gamer Mı : Barış Özkök tabi ki sadece bir gamer değil…
Barış Özkök, yeri geldi mi en mutlu anılarınızı ölümsüzleştiren bir sanatçı, anı ölümsüzleştirmek dediğim gibi o bir fotograf sanatçısı ‘Düğün Fotografcısı’ ve aynı zamanda ‘Yönetmen’…

Tüyolar Almıştım Barış Abiden uyguluyorum ve gayet hoş resim çekebiliyorum artık çok sağol Barış Abi..

Barış Özkök Resmi Web Sitesi : https://barisozkok.net/   neden sitesini ekledim çünkü Barış Abiyi sabaha kadar anlatsam bitmez siz bakarsınız..

Sadece oyun videosu değil Oyun Seyir’in Dünyası bambaşka bir dünyaya ulaşmak için : Oyun Seyir < Bağlantıyı kullanabilirsiniz.. Derslerin.net’ten geldim diye yorumlarda yazabilirsiniz… 🙂

Barış Abi Sadece bir gamer değil, Kullanıcı odaklı bilgilendirici bak bunu bilmiyordum diyeceğiniz içerikleri Çeki[Yorum] kanalında bulabilirsiniz..

Ve Barış Özkök onun ilk youtube kanalı Vlog, Tanıtımlar ve dahası Barış Özkök kanalında..

Oyun Seyir – Çeki[Yorum] – Barış Özkök / Youtube kanallarına abone olabilirsiniz, ki ben 3 tanesine’de aboneyim 🙂

İleri de Çeki[Yorum] kanalında güzel içerikler elbet olacaktır, tüyolar misal teknikler Fotograf Çekme , Video Çekme
konuların da ince ayrıntılar olabilir.. Ondandır ki Kanal bildirimlerini bile açtım.

Şimdi ne var ki bende Fotograf çekmeyi, Videoyu çekmeyi biliyorum diyebilirsiniz ama işin ustasından öğrenmek her zaman bir olgu ile daha geniş fikir daha özverili iş çıkarmanızı sağlar. Görüyorum ben “Genius Fotografcıyım” diyen kişi veya kişilerin benim nette eski resimlerimi kurcalayıp onlara benzer resimler çıkardığına tanık oldum, ulan tamam dehasında kopya çekmekte Resim çekmekte değil..

Ondandır ki İşin ustasını Barış Özkök’ü takip edin. Bana Göre ‘Kral’ yazabildiğim her videosunda yorumum ‘Kralsın Barış Abi’  İyi ki varsın Barış Abi <3

Saygı ve Sevgiyle….