Farelerden Yana Şansım Yok

Farelerden Yana Şansım Yok

Herkese Selam,

Reklam (Reklam Engelleyiciyi kapatırsan Gözükür 😀 )

İki adet mouse (fare) aldım, ikisinde de aynı sorun mu nüks eder! Farelerden yana şansım yok galiba kablosuz mouselerde mi bir sorun var çözemedim yeni pilleride yeni ama fare ekranda çok ağır saçma sapan ilerliyor..

INCA fare’de de aynı sorun vardı garantiye yolladım geldi, 5 dakika mutlu etti sonrasında aynı sorunlar devam etti. Inca garantide iken A101‘den aldığım 10 liralık farede bir süre sorunsuz çalıştı sonrasın da oda bozdu kendini pürüzsüz masa üzerinde kullanıyorum ondan mıdır acaba gerçi mousepad denilen sünger parçası da var ama sonuçları hep beni üzme noktasın da iyi ki trackpad var onu kullanıyorum arada o kurtarıyor günü kablolu mouse alsam mı almasam mı o konuda tereddüt içindeyim ya oda beni fıtık ederse  !

Eskiden pc’nin yanında hediye edilen logitech marka farem vardı Allah var çok güzeldi bayağı kullandım taaa ki orta tuşu bozulana kadar mouseler mouseler.. İşin FENA yanı ise fareyi mousepadin üstüne koyup sağa sola oynattığımda tepkisiz kalması beni sinir eden bir nokta ulan neden senin için yapılmış bir süngerde çalışmıyorsun !

Neyse Mousepad şuan benim bardak altlığım, farelerde hakikaten bir durum var ama çözemedim..

Sizce kablosuz mu – kablolu mu ?