Gomax 5000 MaH İnce Powerbank-lar İncelemesi

Merhabalar

(Reklam)

Bu yazımda Gomax 5000 mah powerbanklar hakkında inceleme yazısı yazacağım… Pek çoğunuz amiral gemisi markalara önem verip ucuz diye yanaşmadığınız power banklardan olan Gomax’a bir bakalım..
Gerçi ben 22 kuruş eksik diye siyah rengini tercih etmiştim 🙂 Neden kendi aldığımın görseli yok diyorsanız, gören alıyor yada sat diyor hediye verdim bende ne yapayım…

Gomax 5000 MaH Powerbank Özellikleri

+ 2 ayrı AC Çıkışı olan Gomax 5000 Mah Powerbanklar’da 1 Volt ve 2.1 Volt çıkışlar mevcuttur. Hızlı şarj olsun diyen arkadaşlar için 2.1v çıkışı gayet hızlı çözüm olmakla birlikte geriye kalan 1v’lik çıkışa başka cihaz da bağlayabilirsiniz..

Resimde ki benim aldığım şarj bankası üstte bulunan yeşil yıldıza basılı tuttuğum da üst tarafta bulunan 2 led’in fener görevi yaptığını keşif ettiğim de çok sevindim.. Malum Elektrikler çok gidiyor.

5000 MaH normal koşularda beni 2 gün idare ediyordu. Çünkü telefonumun Batarya değer 3350 Mah bu arada MAH – mah – MaH nedir diyorsanız : İngilizcesi miliampere-hour Türkçesi : miliamper-saat

İşin Güzel Tarafı :

İnce yapısıyla yazın Arka cepte bile taşınır, hediye ettiğim arkadaşımın gömlek cebinde gayet şekil duruyordu. İşin güzel tarafı bu kadar zarif bir taşınabilir bataryanın uygun olması e-ticaret sitelerin de 50-70 lira arasında oluşan bu fiyatları görünce şaşırmamak elde değil..

Fiyat performans Ürünü denilince aklıma gelecek ürünlerden biri Gomax 5000 MaH Slim taşınabilir batarya olur. Hem ince hem uygun olunca daha ne isterim benim pazarlık şeklim şudur :

abi ucuz ama kaliteli olsun

Son Olarak ürünlerin Tanımını çekmiştim. Ben Ürün videolarını çekerken genel’de kendime eve aldığım ürünleri tanıtıyorum hiç bir firmadan sponsorluk almadım, an itibarıyla youtube kanalımın : 334 abonesi var az bir sayı ama 10.000 – 100.000 abonem olsa 1-2 bin izlensem ayıp olur az olsun öz olsun..

Not: Ürünlerden almak isterseniz videonun açıklama kısmında direk dağıtıcının linki vardır.. Bu bir reklam değildir.. Sadece Güvendiğim bir ürünün inceleme videosudur almak isterseniz linklerden ucuz şekilde emin edebilirsiniz..

, , , ,