Insurgency Oyunu İncelemesi

Herkese Merhabalar

Bugün sizlere severek oynadığım Insurgency Oyununun İncelemesi ile karşınızdayım… Oyunun aksiyonu durmak bilmiyor,farklı haritalar, farklı modlar,silah özelleştirmeleri filan derken tek karar vermeniz şey Emniyet / İsyancı Kuvvetlerinden birini seçmek..

(Reklam)
insurgency

Her bir kuvvetin 2 ayrı takımı var ve bir ekip lideri var tabi kim s—r ekip liderini, herkes kendince aksiyonun zevkini çıkarmaya çalışıyor, Insurgency’de Keskin nişancılardan kaçmak, tüneyip avını beklemek, A-B-C-D Bölgelerini ele geçirmek gerekir yada karşı takımın destek kuvvetlerini komple bitirip son oyuncuyu bombaya oturtmak bölümü bitiriyor.

Insurgency Oyunun Genel Özelliklerine değinecek olursak : 

+ 40’tan fazla silah çeşidi, silah özelliştirmeleri – sustucu , dürbün ve diğerleri Bomba atar bile var

+ SDK desteği sayesin de Atölye içeriklerini (Steam Workshop) oyuna aktarıp özel desenli silahları kullanabilirsiniz.

+ Çevrimdışı oynama olanağı

+ ve dahası…

Insurgency’nin Çok değişik modları mevcut  tek olarak kalınca size his ettirdiği stres amanın 😀 , Insurgency bana göre tek sorunu nişangahın olmaması sadece dürbün kullarak yada nişan alarak vurmak verek direk sprey yaparsanız kurşun denk gelirse şanlısınız, sniper, piyade, bombacı vs… karakterler.. 

Insurgency ‘de şu aralar Insurgency 2 sesleri yankılanıyor hayırlısı be gülüm 🙂 hayırlısı diyelim.. Genel olarak önceleri acaba alsam mı baksam mı diye süphelendiğim oyunu ucuzken aldım ve denedim gayet güzel Tabi biraz yine hileci ka–tlar tamamen engellerse sistem çok güzel olur.

Diyeceklerim bu kadar Eğer Almak isterseniz :

Insurgency
Insurgency
Developer: New World Interactive
Price: 12,49 €
Insurgency'i Değerlendir !
  • 6/10
    Oynanış - 6/10
  • 5/10
    Tepki - 5/10
5.5/10

Insurgency'i Değerlendir !

Insurgency’i Değerlendir !

Sending
User Review
7.93/10 (7 votes)

, , , , , ,