Meizu EP51 İncelemesi

Merhabalar, 

(Reklam)

Bugün sizlere kalitesinden memnun kaldığım, Meizu EP51 hakkında ufak bir makale yazacağım umarım kısa tutabilirim 🙂

Kulaklığın ilk olarak paketini açtığımda acaba bir kitap mı geldi bana dedim. Allah’tan kulaklık gözüküyordu ve Meziu’nun Kutu tasarımları gerçekten alışılmışın dışında, ep51 var ama bu nasıl bir kutu bu böyle.

Kutuyu Açınca

+ Güzel bir taşıma çantası : Çanta güzel ama kulaklığı içine koymak biraz yorucu 🙂

+ Toplamda 4 Adet kulaklık pabuçu (ben pabuç diyorum 😀 )

+ Bir adet mini boy kablo renge göre değişiyor – Kırmızı ise Kırmızı – Beyaz ise beyaz

İçeriği olarak bunları hatırlıyorum.

EP51 neden hoşuma gitti : 

Kulaklık Yapısı itibarıyla biraz bana ters galiba karşıdan bana biri bakınca ‘acaba komik mi görünüyorum ulan’ diyorum tek sorunu bende, ama elbette ki güzel duruyordur. Karşıdan Güzel bir kız gelmediği sürece 🙂 şaka şaka Ep51’rin sağ kulak girişi kontrol paneline yakın olan yer, yani panel sağda kalıyor. Ses iletimi yani mikrofondan sesi karşıya iletmesi gayet başarılı sesim sanki derin bir kuyudan değil de gerçekten bulunduğum bir ortamdan geliyormuş gibi güzel. Bir ara ucuz kulaklık kullandım Çin’den almıştım türkçe konuşuyordum ama karşıda ki ‘abi ne diyorsun anlamıyorum ‘ diyordu görende diyecek sanki Çince konuşuyorum..

Dinlediğim Müzik :

Pek ala şarkının sözünü anlamasam bile güzel ritmi olan müzik iyidir dili ne olursa olsun, yeri gelir slow modda eski kız arkadaşının seni terk etmesini yad edersin, yeri gelir açarsın birşeyler kafa, el ve bazen ayaklar sallanır… İşte bu ritim duygusunu bana yaşıtıyor ‘Ruhsuz’ değil Ep51 kullanılan iç malzeme gerçekten sağlam..

Son Olarak : 

Biraz teknik özelliklerine değinelim EP51’rin,

Ağırlık Olarak 15 gram olan Ep51 gömlek cebinize rahatça sığar, kulaklıklar da bulunan 8.6mm mıknatıs sayesinde ! haa birde bu bir birine yapışıyor 🙂 ! 8.6mm olan mıknatıs ise höparlerde kullanılan, Bluetooth4.0+EDR kullanan cihaz az bir enerji ile güzel bir deneyim sağlıyor.. Kablosuz olarak çalışma mesafesi maksimum 10 metre açık alanda tabi kimsenin telefonunu odasında bırakıp, kaç kapı sonra müzik dinleyerek traş olma zevki yoktur umarım..

60mAh bataryası olan Ep51, 6 saat çalışma sunarken Bluetooth açık bekleme modunda 45 saat, herşey kapalı bekleme modunda 400 saat gibi güzel imkanlar sunuyor. Kaç Saatte Şarj olur olayına gelirsek 2 Saat’te tamamen full batarya ile emrinize amade..

Ses özellikleri :

Frekans Aralığı : 20Hz – 20KHz

Empedans : 16 Ohm

Hassasiyet : 88 dB

Maksimum Güç : 10 mW

SON OLARAK Ep51 ile alakalı Videolarım..

 

 

Okuduğunuz için teşekkürler 🙂

95
 • 95%
  Genel Değerlendirme : - 95%
 • 90%
  Fiyat : - 90%
 • 95%
  Özellikler : - 95%
 • 99%
  Performans : - 99%
100%
Sending
User Review
4.85 (13 votes)

, , ,